Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë Cougar Helor 240

Kodi i produktit:
261192
Besueshmëria:
100
Niveli i zhurmës dB:
37.1
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1800
Shpejtësia e ajrit CFM:
78.4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një ftohës me likuid të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Cougar. Ky produkt vjen me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të bukur dhe mëse modern. Përmban dy turbine nga 120mm të llojit Vortex omega dhe po ashtu minimizon zhurmën gjatë operimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Drita e pasme:
Po RGB
EAN:
4715302442002
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
35CCL24.0001
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
25. 5. 2019
Lidhës:
4pin PWM 3pin RGB
Lloji:
Alumin, bakër, nikel
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës dB:
37.1
Numri i ftohësve:
2
Përmasat:
277 x 120 x 27
Përmasat e pompës mm:
81,8 x 94,8 x 78,3
Prodhuesi:
Cougar
Shpejtësia e ajrit CFM:
78.4
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1800
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2, AMD AM3, AMD AM3, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066

Bashkangjitja Ftohës me ujë Cougar Helor 240 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE