Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Raijintek Leto, RGB-LED, 120mm

Kodi i produktit:
327729CK
EAN:
4715109921861
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ndriçim:
Ngjyra:
E zezë
Ngjyra e ndriçimit:
RGB

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4715109921861
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ndriçim:
Ngjyra:
E zezë
Ngjyra e ndriçimit:
RGB
Prodhuesi:
RAIJINTEK

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE