Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë Thermaltake Water 3.0 ARGB (240mm)

Kodi i produktit:
258621
Drita e pasme:
Po (RGB)
Numri i ftohësve:
2
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

144.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky ftohës likuid që përputhet me bazat Intel 115X / 1366/2011 (-3) / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4. Ftohësi ka një radiator 240 mm dhe dy ventilatorë 120 mm PWM me ndriçim ARGB LED. Ata arrijnë shpejtësi prej 500-1.500 RPM, rrjedhje të ajrit deri në 56.45 CFM dhe nivelet e zhurmës deri në 25.8 dBA. Pompa operon me shpejtësi motorrike prej 3600 RPM.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4711246875685
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CL-W233-PL12SW-A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
3. 4. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
52
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin (RGB)
Lloji:
Gomë
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës (dB):
25,8
Numri i ftohësve:
2
Përmasat:
270 x 120 x 27
Pesha (g):
1230
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ajrit (CFM):
56,45
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Bashkangjitja Ftohës me ujë Thermaltake Water 3.0 ARGB (240mm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE