Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë Thermaltake Water 3.0 ARGB Water Cooling Kit (360mm)

Kodi i produktit:
258622
Drita e pasme:
Po (RGB)
Numri i ftohësve:
3+
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 360mm
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

163.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një sistem ftohës të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Thermaltake. Ky produkt vjen në treg me specifika të hatashme dhe po ashtu nga më të avancuarat. Dallohet me një performancë të lartë dhe tre ftohës të përmsës 120 mm. Njëkohësisht ky sistem inkuadron përdorimin e ujit në ftohje me një pompë që funksionon me shpejtësi prej 3600 rrotullime për minutë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4711246875692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CL-W234-PL12SW-A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
3. 4. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
52
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin (RGB)
Lloji:
Gomë
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës (dB):
25,8
Numri i ftohësve:
3+
Përmasat:
394 x 120 x 27
Pesha (g):
2 250
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ajrit (CFM):
56,45
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 360mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Bashkangjitja Ftohës me ujë Thermaltake Water 3.0 ARGB Water Cooling Kit (360mm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE