Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse Arctic Alpine M1 për procesor, 80mm

Kodi i produktit:
171627
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670077102
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACALP00006A
Lansuar:
13 Maj 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Arctic Alpine M1 zëvendëson bllokun e procesorit për transportimin e nxehtësisë përmes pjesës pasive. Së bashku me pjesën pasive përbëhet edhe nga ftohësi me diametër 80 mm, me thika të mprehta dhe operim të qetë, që rrotullohet me shpejtësi prej 750 rpm. Ftofësja peshon 172 g. Përkrah llojin e socket AMD AM1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670077102
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACALP00006A
Lansuar:
13 Maj 2015
Lartësia e ftohësit [mm]:
41
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Përmasat [mm]:
80 x 80 x 41
Pesha (g):
172
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
750
Socket (slot):
AMD AM1
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
50
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ftohëse Arctic Alpine M1 për procesor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE