Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set i ventilatorëve 1stCool Fan AURA RAINBOW, 3x ARGB LED 12cm + kontroller + telekomandë

Kodi i produktit:
276965
Besueshmëria:
80 %
Madhësia e ventilatorëve:
120 x 120
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
1200
Qarkullimi i ajrit CFM:
33.3
Prodhuesi:
1stCool

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
80 %
Dimensionet e përgjithshme mm:
120 x 120 x 25
Dizajni i radiatorit:
Aktiv
EAN:
321321312131232131
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i produktit:
KIT-AURA-RAINBOW-ARGB
Kontrollimi i shpejtësisë:
Manual (me anë të telekomandës)
Lansuar më:
19. 12. 2019
Lartësia e radiatorit mm:
25
Lidhësi:
6pin
Madhësia e ventilatorëve:
120 x 120
Materiali:
Plastikë
Ndriçimi:
RGB
Niveli i zhurmës dB:
22.5
Numri i ftohësve:
3
Prodhuesi:
1stCool
Qarkullimi i ajrit CFM:
33.3
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
1200
Sinkronizimi i RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync

Bashkangjitja Set i ventilatorëve 1stCool Fan AURA RAINBOW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE