Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set montimi Noctua NA-SAV3 Anti-Vibration Mounts, për ventilatorë, 16 copë, kafe

Kodi i produktit:
218090
EAN:
9010018200249
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SAV3
Ngjyra:
Kaftë
Prodhuesi:
Noctua

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Paketa ndihmëse e ventilatorit, e përbërë nga 16 vida kundër vibrimit NA-AV3 për deri në katër ventilues. Zëvendësimi i vidave standarde me këtë produkt do t'ju ndihmojë të instaloni ato në vrimat standarde të montimit, si dhe të eliminoni vibracionet e padëshiruara. Dizajni specifik lejon instalimin e përshtatshëm në një mjedis të kufizuar hapësinor. Këto pjesë mund të përdoren me ftohës me thellësi 0, 14, 15 dhe 20 - 25 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9010018200249
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NA-SAV3
Ngjyra:
Kaftë
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE