Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set pjesësh për ventilatorë Corsair AM4 për ventilatorë me ujë H50, H55, H75, H80i v2 (H80i GT), H90, H100i v2

Kodi i produktit:
216308
EAN:
8435910264822
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Corsair H50, Corsair H50, Corsair H55, Corsair H75, Corsair H80i V2 Extreme, Corsair H90, Corsair H100i V2 Extreme Performance, Corsair H110i GTX, Corsair H115i Extreme
I përdorshëm me markat:
Corsair
Kodi i prodhuesit:
CW-8960046

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një shtesë, paketë opsionale montuese që ju lejon të lidhni modelet e ftohjes me ujë të Corsair me platformën AMD Ryzen AM4. Priza e AM4 kërkon një montim të veçantë, sepse ka vrima të veçanta montuese ndryshe në krahasim me prizën e mëparshme AM3. Paisjet për shprëndarje të nxehtësisë "Heatsinks" për të cilët është projektuar seti janë: H50, H55, H75, H80i v2 (H80i GT), H90, H100i v2 (H100i GTX), H105, H110i GTX dhe H115i.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910264822
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Corsair H50, Corsair H50, Corsair H55, Corsair H75, Corsair H80i V2 Extreme, Corsair H90, Corsair H100i V2 Extreme Performance, Corsair H110i GTX, Corsair H115i Extreme
I përdorshëm me markat:
Corsair
Kodi i prodhuesit:
CW-8960046
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Set pjesësh për ventilatorë Corsair AM4 për ventilatorë me ujë H50 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE