Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse PRIMECOOLER PC-HC5 HyperCool +, 92 mm

Kodi i produktit:
30826
Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia e ftohësit [mm]:
65

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 
Ju kurseni : 3.00   (17%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja PRIMECOOLER PC-HC5 Hypercool + është e dizajnuar për procesorë. Përbëhet nga ftohësja me diametër prej 92mm dhe pjesës pasive rreth saj prej materialit të aluminit të llojit FHS, e cila ftofë sipërfaqe me vëllim të lartë. Ftohësi prej 92 mm ka shpejtësi prej 1700 rrotullime në minutë dhe nivel të zhurmës 20 db. Shpejtësia e tij gjithashtu kontrollohet përmes modulit AFSC1. Përkrah këto lloje të socket: AMD 754, AMD 939, AMD 940, AMD AM2 dhe Intel 775. Dimesionet e ftofëses janë 114 x 114 x 65 mm, me peshë prej 442 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia e ftohësit [mm]:
65
Lidhës:
3pin
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Niveli i zhurmës (dB):
20
Përmasat [mm]:
114 x 114 x 65
Pesha (g):
442
Prodhuesi:
Primecooler
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 700
Socket (slot):
AMD 754, AMD 939, AMD 940, AMD AM2, Intel 775
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Bashkangjitja Ftohëse PRIMECOOLER PC-HC5 HyperCool + edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE