Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0

Kodi i produktit:
213703
EAN:
740617261219
Pesha (g):
41
Trashësia [mm]:
69,9
TLC:
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disk Kingston Now SSD vjen me madhësi 240GB dhe ofron përdorshmëri deri në 1 milion orë. Përdor platformën SATA 3.0 ( që përshtatet edhe për SATA 2.0). Transmetimi i leximit dhe kopjimit të të dhënave mund të shkoj deri në 500, respektivisht 350 MB / s.

Vlerësimet

perfect
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617261219
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
80
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
240
Kodi i prodhuesit:
SA400S37/240G
Lartësia [mm]:
7
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
41
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
500
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
350
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TLC:
Trashësia [mm]:
69,9
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE