Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e jashtme e hard diskut i-Tec docking station, bardhë dhe zi

Kodi i produktit:
198201
EAN:
8594047319987
Formatet e mbështetura:
2,5, 3,5
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5, 3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
U3HDDOCK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është gjithnjë e më shumë duke u përdorur anembanë botës. Arsyeja se pse kjo po vazhdon të përdoret çdo ditë e më shumë është sepse, me këtë kuti mund të lidhen hard disqet më të mirë SATA. Po ashtu kjo kuti e ndalon zhurmën që zakonisht bën hard disku, si dhe i parandalon vibrimet. Funksionon me cilindo sistem operativ duke filluar prej Windows deri te Linux. Si dhe lidhet me kabllo USB me shpejtësi prej 3.0 me shpejtësi prej 5 Gb/s. Peshon vetëm 280 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594047319987
Formatet e mbështetura:
2,5, 3,5
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5, 3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
U3HDDOCK
Lansuar:
14 Shtator 2016
Lloji i kornizës:
Docking Station
Prodhuesi:
I-Tec
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB 3.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE