Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë CaseLogic për HDD portativ 2.5'', e zezë

Kodi i produktit:
90017
Dizajnuar për:
HDD i jashtëm
EAN:
0858542202242
Kodi i prodhuesit:
CL-QHDC101K
Lansuar:
10 Maj 2011
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CL-QHDC101K i kompanisë CaseLogic është një çantë rezistente për shumicën e HDD 2.5’’. Ajo e mbron diskun tuaj në mënyrë prefekte në të njëjtën kohë edhe të dhënat e rëndësishme që ju i ruani në të. Shiritat e brendshëm specialë sigurojnë diskun ndaj dëmtimeve gjatë bartjes. Në brendësi gjendet një xhep për kabllo, si dhe mbyllja e saj është e siguruar me zinxhir praktik. Dimensionet e saj janë 83x20x132 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
HDD i jashtëm
EAN:
0858542202242
Kodi i prodhuesit:
CL-QHDC101K
Lansuar:
10 Maj 2011
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE