Çantë për hard disk CaseLogic, 2.5", e zezë

Kodi i produktit:
99606
Dizajnuar për:
HDD i jashtëm
EAN:
0858542214672
Kodi i prodhuesit:
CL-EHDC101K
Lansuar:
8 Nëntor 2011
Materiali:
EVA, najlon

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Case Logic ështe themeluar në vitin 1984 në Kolorado. Bën prodhimin e aksesorëve të ndryshme për llaptopë, e më së shumti merret me prodhimin e çantave për llaptop, kamera e shumë pajisje tjera elektronike. Kjo çantë është shumë atraktive dhe ka një kualitet shumë të lartë. Rripi elastik përdoret për sigurimin e hard diskut në rast të ndonjë lëvizje të papritur. Po ashtu është e mbyllur me zinxhirë. Çanta ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
HDD i jashtëm
EAN:
0858542214672
Kodi i prodhuesit:
CL-EHDC101K
Lansuar:
8 Nëntor 2011
Materiali:
EVA, najlon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE