Çantë për HDD CaseLogic, 2.5", e zezë

Kodi i produktit:
112277
Dizajnuar për:
HDD i jashtëm
EAN:
0858541932218
Kodi i prodhuesit:
CL-VHS101
Lansuar:
7 Gusht 2012
Materiali:
Najlon

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta CaseLogic është zgjidhja ideale për mbrojtjen e diskut tuaj portativ. Kjo çantë cilësore është e prodhuar nga najloni dhe në mënyrë të përkryer përshtatet me disqet me madhësi standarde prej 2.5". Falë hapësirës së veçantë për kabllot në këtë çantë, disku do të jetë i mbrojtur nga dëmtimet dhe gërvishtjet e mundshme. Çanta vjen me një dizajn shumë elegant me ngjyrë ngjyrë të zezë, ka dimensione të të jashtme prej 20 x 110 x 150 mm dhe dimensione të brendshme prej 15 x 97 x 135 mm. Peshon vetëm 20 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
HDD i jashtëm
EAN:
0858541932218
Kodi i prodhuesit:
CL-VHS101
Lansuar:
7 Gusht 2012
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE