Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mini-çantë për Hard Disk të jashtëm Yenkee YBH A25GN

Kodi i produktit:
189206
Diagonalja (inç):
2,5
Dimensionet e brendshme [mm]:
80 x 130 x 32
Dizajnuar për:
HDD i jashtëm
EAN:
8590669138678
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mini-çanta ofron siguri ndaj Hard Disqeve të jashtëm, duke e mbrojtur nga pluhuri dhe gërvishtjet e mundshme. Dizajni i saj është mjaft elegant dhe i përshtatshëm ta vendosni kudo. Përbrenda mini-çantës ka edhe xhepa shtesë për memory card, bateri zëvendësuese. Në të mund të futen edhe Gps, UPS etj. Dimensionet e brendshme të saj janë 80 x 130 x 32 mm. Ofrohet me ngjyra të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
2,5
Dimensionet e brendshme [mm]:
80 x 130 x 32
Dizajnuar për:
HDD i jashtëm
EAN:
8590669138678
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
45009003
Lansuar:
13 Prill 2016
Materiali:
EVA
Ngjyra:
E gjelbër
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE