Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës Akasa RGB M.2 SSD në PCIe x4 (AK-PCCM2P-03)

Kodi i produktit:
265070
EAN:
4710614539082
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
18. 7. 2019
Lloji i porteve dalëse:
M.2
Numri i porteve lidhësve të brendshëm:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Akasa merret me krijimin e komponentëve, periferikëve dhe aksesorëve të ndryshëm për kompjuterë desktop. Në këtë rast, përshtatësi është AK-PCCM2P-03. Përshtatësi është krijuar për të lidhur 1x M.2 PCIe SSD dhe 1x M.2 SATA SSD me slot PCIe 3.0 x4 / x8x / 16. Mbështet madhësitë e diskut: 2230, 2242, 2260, dhe 2280. Përfshinë një kutie pasive për të ndihmuar në ftohjen e SSD dhe për të rritur performancën në ngarkesa të larta. Ai gjithashtu përmban ndriçim LED të adresueshëm RGB që mund të kontrollohet përmes një pllake amë në përputhje ARGB duke përdorur softuerin e duhur: Gigabyte RGB Fusion, ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light Sync dhe ASRock Polychrome Sync.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614539082
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
18. 7. 2019
Lloji i porteve dalëse:
M.2
Numri i porteve lidhësve të brendshëm:
2
Prodhuesi:
Akasa
Teknologjia:
PCI-Express x4
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE