Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kornizë SuperMicro për hard disk me madhësi 2.5"

Kodi i produktit:
243757
Formatet e mbështetura:
2,5, 3,5, 5,25
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MCP-220-00043-0N
Lansuar:
8. 9. 2018
Lloji i kornizës:
Kuti

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SuperMicro sjell kornizën e hard diskut me madhësi 2.5" e cila ju mundëson të bëni Hot-Swap (zëvendësim të hard diskut pa e fikur pajisjen) për modelet CSE-808, CSE-819, CSE-823, CSE-825, CSE-828, CSE-835 dhe CSE-836. Aksesori mbështet format 2.5", 3.5" dhe 5.25".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura:
2,5, 3,5, 5,25
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MCP-220-00043-0N
Lansuar:
8. 9. 2018
Lloji i kornizës:
Kuti
Prodhuesi:
SuperMicro

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE