Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Korniz? p?r HDD Evolveo DF095

Kodi i produktit:
159836
EAN:
8594161336174
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DF095
Lansuar:
1 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo DF095 ?sht? korniz? p?r instalim t? hard diskut n? llaptopin tuaj. Korniza ?sht? e dizajnuar p?r t'u vendosur n? vend t? nj? disku CD / DVD. Me k?t? ju mund t? rritni kapacitetin e t? dh?nave ose duke e shtuar at? p?r ta shpejtuar SSD-n?. Korniza Evolveo DF095 ?sht? ideale p?r fletoret me lart?si mm dhe nj? SATA. Pesha e tij ?sht? vet?m 230 gram? dhe ka dimensione 9.5 x 129 x 128 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161336174
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DF095
Lansuar:
1 Tetor 2014
Lloji i kornizës:
Kuti
Prodhuesi:
Evolveo
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
SATA 6 Gb/s

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE