Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kornizë e brendshme për disqe SilverStone Treasure TS08

Kodi i produktit:
120393
EAN:
4710713968721
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SST-TS08
Lansuar:
12 Dhjetor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi të zgjeroni laptopin tuaj me një hard disk HDD ose SSD të brendshëm por nuk keni hapësirë të lirë për një disk të dytë? Zgjidhjen ua sjell korniza SilverStone Treasure TS08 e cila shton hapësirën në laptopin tuaj, e rezervuar për mekanikën optike. Korniza e brendshme SilverStone Treasure TS08 është e përshtatshme për laptopë madhësia e pozitave të të cilëve është 9.5 mm dhe ka mundësinë e vendosjes së një disku HDD apo SSD prej 2.5". Aktiviteti i diskut tregohet përmes LED të kaltërt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710713968721
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SST-TS08
Lansuar:
12 Dhjetor 2012
Lloji i kornizës:
Kuti
Prodhuesi:
SilverStone
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
SATA 3 Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Silverstonetek.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE