Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti për disk AK-OA2SSA-BK

Kodi i produktit:
95492
EAN:
4710614531895
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-OA2SSA-BK
Lansuar:
23 Gusht 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Akasa sjell në treg një kuti të vecantë, AK-OA2SSA-BK. Kjo është një kuti klasike për drive optike, në të cilën ju mund të vendosni një hard drive SATA 2.5". Kutia përputhet me disqe të larta 9.5 mm dhe 12.5 mm. Ky produkt ju mundëson të zgjeroni kapacitetin e ruajtjes së laptopit në shpenzimin e heqjes së drive-it optik. Trupi i kutisë është bërë nga alumini i qëndrueshëm, i cili lehtësisht largon nxehtësinë nga hard drive, për të parandaluar nxehjen e tepërt. Pjesa e përparme është bërë nga plastika dhe ka pamje të përparme të një drive optik. Dimensionet e AK-OA2SSA-BK janë 130 x 129 x 13 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614531895
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-OA2SSA-BK
Lansuar:
23 Gusht 2011
Lloji i kornizës:
Kuti
Prodhuesi:
Akasa
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
SATA 3 Gb/s
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE