Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter Axagon ADSA-1s

Kodi i produktit:
200896
EAN:
8595247902566
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADSA-1S
Lansuar:
26 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adapteri AXAGON ADSA-1S Slimport me një interface USB 2.0 është dizajnuar për lidhje të lehtë të një hard disku SATA prej 2.5", me lartësi maksimale prej 9.5 mm. Ky adapter i'u ndihmon për të lidhur shpejt laptopin apo kompjuterin tuaj me diskun. Përdorimi është shumë i lehtë - disku lidhet me adapterin, dhe adapteri lidhet me kompjuterin tuaj përmes portit të USB-së. Pjesa tjetër kryhet në mënyrë automatike. Ky adapter është i përshtatshëm për të gjitha sistemet operative kompjuterike. Dimensionet: 70 x 21 x 11mm.

Vlerësimet

Shumë praktike!
Flm Gjirafa50
Shumë praktike!

Flm Gjirafa50
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247902566
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADSA-1S
Lansuar:
26 Tetor 2016
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE