Kornizë për disk i-Tec MySafe, e zezë-portokalltë

Kodi i produktit:
93767
EAN:
8594047316085
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MYSAFEUSB
Lansuar:
2 Korrik 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Korniza elegante i-Tec MySafe akomodon disqet e brendshme HDD me dimensione 2.5'' dhe gjateësi 9.5 mm me ndërfaqe SATA, ka dizajn kompakt dhe special. Pajisja konektohet me energji nëpërmjet USB 2.0 ka sistem dalës USB 1.1 dhe mundëson transferimin e të dhënave me normë të transferit deri në 480 Mb / s. Kutia përshtatet me sistemet operative Windows ME, 2000, XP 32bit, Vista 32 / 64bit, 7 32 / 64bit .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594047316085
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MYSAFEUSB
Lansuar:
2 Korrik 2011
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
I-Tec
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE