Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kornizë për M.2 SSD te jashem Transcend CM80, argjendtë

Kodi i produktit:
221696
EAN:
760557837459
Formati i diskut:
M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TS-CM80S
Lloji i kornizës:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Transcend CM80 është një kuti disqesh për M.2 SSD me një ndërtim të lehtë dhe elegant të aluminit që është praktik dhe i qëndrueshëm, duke e bërë atë ideal për përdorim në lëvizje. Ajo gjithashtu ka një LED për të treguar kur njësia funksionon.Transcend CM80 është kompatibil me SSD-të SATA më të zakonshme M.2 - dhe mund të lidhet me të dy tipet 2242, 2260 dhe 2280. Është i pajtueshëm me të dy USB-tipit C dhe USB-tip A. Transcend CM80 kuti e jashtme per SSD M.2 2280, 2242, 2260, Metal, ndërfaqe 3.0 USB, Ndërfaqe USB Lloji C, Mbështetje USB Lloji A, Instalim i Shpejtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557837459
Formati i diskut:
M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TS-CM80S
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB-C 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE