Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kornizë për hard disk të jashtëm AXAGON EE25-XA3, e zezë

Kodi i produktit:
200909
EAN:
8595247902856
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EE25-XA3
Lansuar:
25 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Korniza e jashtme AXAGON ka port USB 3.0, SATA 2.5 " dhe mbështet shkallën e transferimit të të dhënave prej 12/480/5000 Mbit / s. Falë kësaj ajo mund të operojë me pothuajse çdo kompjuter dhe laptop. Dimensionet e saj janë 135 x 78 x 12.5 mm, kurse pesha e saj është 77 g. Është e përshtatshme për sistemeve operuese MS Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1, Windows Server 2003/2008/2012, Mac OS X 10.x, Linux kernel 2.6.x later. Instalimi i kësaj kornize është shumë i lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247902856
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EE25-XA3
Lansuar:
25 Tetor 2016
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB 3.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE