Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e jashtme Akasa për M.2 SSD SATA II / III (AK-ENU3M2-BK), alumin, e zezë

Kodi i produktit:
265081
Besueshmëria:
100 %
Formatet e mbështetura:
M.2
Formati i diskut:
M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-ENU3M2-BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutia është dizajnuar për SSD M.2 SATA. Mbështet madhësitë 2230, 2242, 2260 dhe 2280. Përdor USB 3.1 Gen 1 për t'u lidhur me pajisjen. Kutia është prej alumini.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Formatet e mbështetura:
M.2
Formati i diskut:
M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-ENU3M2-BK
Lansuar më:
18. 7. 2019
Lloji i kutisë:
Jashtëm
Prodhuesi:
Akasa
Teknologjia e porteve:
USB 3.0 / 3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE