Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e jashtme e hard diskut ICY BOX IB- 273StU3, USB 3.0, e zezë

Kodi i produktit:
127137
EAN:
4250078185628
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IB-273StU3
Lansuar:
23 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është gjithnjë e më shumë duke u përdorur anembanë botës. Arsyeja se pse kjo po vazhdon të përdoret çdo ditë e më shumë është sepse, me këtë kuti mund të lidhen hard disqet më të mirë SATA. Funksionon gati me të gjitha llojet e kompjuterëve si dhe me llaptop të cilët kanë një port USB 3.0. Është e mbështjellur me alumin të kualitetit të lartë. Kutia është shumë efektive në parandalimin e zhurmës dhe vibrimeve, si dhe nuk ka nevojë për instalim shtesë të ndonjë programi. Ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250078185628
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IB-273StU3
Lansuar:
23 Prill 2013
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
RaidSonic
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Raidsonic.de

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE