Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e jashtme I-TEC USB 3.0 3.5 Advance MySafe

Kodi i produktit:
203575
EAN:
8594047319918
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MYSAFE35U401
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Korniza elegante i-Tec MySafe akomodon disqet e brendshme HDD me ndërfaqe SATA I, II dhe II. Ka dizajn kompakt dhe special. Pajisja konektohet përmes kabllos USB 2.0 që ka sistem dalës USB 1.1 dhe mundëson transferimin e të dhënave me normë të transferit deri në 5 Gbps. Kutia ofron mbrojtje nga nxehtësia dhe përfshin një strukturë alumini që e bën atë shumë të qëndrueshme. Dimensionet e kutisë janë 200 x 115 x 31 mm ndërsa pesha e saj është 270g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594047319918
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MYSAFE35U401
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
I-Tec
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB 3.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE