Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e jashtme ICY BOX IB-289U3 për 2.5" SATA SSD/HDD

Kodi i produktit:
203602
EAN:
4250078162506
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IB-289U3
Lloji i kornizës:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ICY BOX IB-289U3 është një kuti e jashtme për hard drive ose SSD të madhësisë prej 2.5". Pasi që është e punuar nga materiali i silikonit, mbron të dhënat nga dëmet mekanike. Avantazh i saj është enkriptimi dhe dekriptimi i i të dhënave falë mikroçipit që është i instaluar në kuti. Kuti ka një interface USB 3.0 që ka një shpejtësi të transferimit të të dhënave prej 5 Gbit / s. Ekrani me drita shumëngjyrëshe LED ofro informacione për të dhënat dhe statusin e fjalëkalimit të kutisë. Kjo kuti është e punuar nga një kombinim i qëndrueshëm i aluminit dhe silikonit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250078162506
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IB-289U3
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE