Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e jashtme për hard disqe ICY BOX IB-366-C31

Kodi i produktit:
256099
Formatet e mbështetura:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
IB-366-C31
Lansuar më:
1. 3. 2019
Lloji i kutisë:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ICY BOX është një kuti e jashtme e dizajnuar për ruajtjen e një hard disku 3.5 " SATA HDD. Kutia përmban një ndërfaqe USB 3.0, që kombinuar me SATA 6 Gbit / s maksimizon efikasitetin e transferimit të të dhënave. Kjo kuti mund të përdoret vertikalisht dhe horizonatilisht. Poashtu ajo mbështet HotSwap, EasySwap dhe Plug and Play.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
IB-366-C31
Lansuar më:
1. 3. 2019
Lloji i kutisë:
Jashtëm
Prodhuesi:
ICY BOX
Teknologjia e porteve:
USB-C

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE