Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e jashtme për hard disqe ICY BOX IB-366-C31

Kodi i produktit:
256099
Formatet e mbështetura:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
IB-366-C31
Lansuar më:
1. 3. 2019
Lloji i kutisë:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ICY BOX është një kuti e jashtme e dizajnuar për ruajtjen e një hard disku 3.5 " SATA HDD. Kutia përmban një ndërfaqe USB 3.0, që kombinuar me SATA 6 Gbit / s maksimizon efikasitetin e transferimit të të dhënave. Kjo kuti mund të përdoret vertikalisht dhe horizonatilisht. Poashtu ajo mbështet HotSwap, EasySwap dhe Plug and Play.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
IB-366-C31
Lansuar më:
1. 3. 2019
Lloji i kutisë:
Jashtëm
Prodhuesi:
ICY BOX
Teknologjia e porteve:
USB-C

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE