Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e jashtme për disk Axago EE25-XA, e zezë

Kodi i produktit:
200908
EAN:
8595247902849
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EE25-XA
Lansuar:
25 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutia e jashtme kompakte AXAGON EE25-XA është tejet e lehtë dhe shumë e qëndrueshme e ndërtuar nga alumini. Kjo kuti ju mundëson lidhjen tipike të një hard disku standard 2.5" me kompjuterin tuaj përmes sistemit me USB 2,0 dhe mbështetë sistemet Hot Plug dhe Plug and Play. Kjo zgjidhje, përveç që ofron më shumë mundësi, ajo gjithashtu ka çmim më të vogël se zgjidhjet e tjera. Ndërrimi i diskut është shumë i lehtë. Ky disk ka këto dimensione 135 x 78 x 12.5 mm dhe peshon 77 gr (pa kabllon USB dhe diskun).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247902849
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EE25-XA
Lansuar:
25 Tetor 2016
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE