Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e jashtme për hard disk i-Tec, USB 3.0, e bardhë

Kodi i produktit:
194732
EAN:
8595611701160
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MYSAFEU314
Lansuar:
21 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutitë mbështjellëse për disqe janë duke u bërë shumë të popullarizuara, veçanërisht për aftësinë e transferimit të të dhënave në kohë shumë të shkurtër dhe për rritjen e kapacitetit të memories së notebook-ut. Kjo kuti është e përshtatshme për hard disqe që kanë madhësi 2.5", dhe ato lidhen me kompjuterin tuaj me një lidhës standard USB ose me Firewire interface dhe gjithashtu ofron zgjidhje të llojllojshme dhe kushton më lirë sesa alternativat tjera. Lidhja përmes USB 3.0 bën që transferimi i të dhënave të bëhet shpejtë dhe lehtë (deri në 5 Gb/s). Pajisja gjithashtu përputhet me versionet më të vjetra USB 2.0. Me këtë kuti ju mund ta vendosni diskun tuaj në kompjuter, laptop, televizor dhe në pajisjet tjera multimediale me një USB interface. Aktivizimi është i thjeshtë, vetëm vendoseni diskun brenda kutisë dhe pasi që që ta lidhni me kompjuter, automatikisht instalohen drajverat. Dimensionet e saj janë 130 x 74 x 16 mm dhe peshon vetëm 60 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611701160
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MYSAFEU314
Lansuar:
21 Korrik 2016
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
I-Tec
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB 3.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE