Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti për disk ICY BOX IB-277U3

Kodi i produktit:
256102
Formatet e mbështetura:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
IB-277U3
Lansuar:
1. 3. 2019
Lloji i kornizës:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ICY BOX është një kuti e jashtme e projektuar për ruajtjen e disqeve 2.5 "SATA HDD dhe SDD. Kutia përmban një ndërfaqe USB 3.0, e cila në kombinim me SATA 5 bit/s maksimizon efikasitetin e transferimit të të dhënave. Transmetimi është aq i shpejtë dhe i besueshëm, saqë përdorimi i kutisë është pothuajse identik me përdorimin e magazinimit të brendshëm. Kutia e jashtme e përputhshme me disqet 2.5'' SATA HDD dhe SDD me 3.5 inç (lartësia maksimale 9.5 )., ka dërfaqe USB 3.0 me shpejtësi transferimi deri në 5 Gbit / s me mbështetje UASP, Kutia ka material plastik, trajtim të lehtë të diskut, dhe tregues LED. Disku është i qetë pa ventilator.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
IB-277U3
Lansuar:
1. 3. 2019
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
ICY BOX
Teknologjia e porteve:
USB 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE