Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellës për disk të jashtëm HDD Transcend StoreJet 25S3, i argjendtë

Kodi i produktit:
221701
EAN:
760557828105
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TS0GSJ25S3
Lloji i kornizës:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Transcend StoreJet 25S3 është një disk i jashtëm me një ndërtim të lehtë dhe elegant të aluminit që është shumë praktik, i qëndrueshëm dhe për këtë arsye i përshtatshëm për përdorim në lëvizje. Ajo gjithashtu ka mbështetjen e UASP. Instalimi dhe lidhja me këtë pajisje mund të bëhet shumë lehtë pa pasur nevojë që të keni shumë dijeni për këtë fushë. Me shpejtësinë marramendëse që ka ky produkt është ideal për ruajtjen e të dhenave, transferim të të dhënave etj. Është i përshtashëm HDD ose SSD deri në 9.5mm, 2.5", SATA III 6Gbps, USB 3.0 ,CE, FCC, BSMI, 129mm x 79.9mm x 13mm (5.08 "x 3.15" x 0.51 ").

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557828105
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TS0GSJ25S3
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE