Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Docking Station AXAGON USB3.0 - SATA 6G, e zezë

Kodi i produktit:
225107
EAN:
8595247903655
Formatet e mbështetura:
2,5, 3,5
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5, 3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADSA-SMB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky docking station lidh çdo disk SATA me kompjuterin tuaj, shpejt dhe me lehtësi. Mund të merret me të gjitha disqet SATA, SATA II dhe SATA III 3.5 "dhe 2.5" dhe SSD. Porti USB 3.0 garanton një lidhje të shpejtë me të gjitha PC-të e tanishme. Ka instalim të lehtë dhe të shpejtë; disku vetëm futet në bazë dhe lidhet me portëin USB të kompjuterit, pjesa tjetër bëhet automatikisht. Ky produkt mbanë një memorie SATA 6G e cila duke mbështetur UASP ju lejon ta shijoni shpejtësinë e SSD moderne dhe ta parandaloni degradimin gradual të performancës së SSD. Mbajtësja ka poashtu këmbë të gomës për zvogëlimin e dridhjeve, tregues të mirë LED pa reflektim, dhe dizajn modern me shtresë alumini.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247903655
Formatet e mbështetura:
2,5, 3,5
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5, 3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADSA-SMB
Lloji i kornizës:
Docking Station
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE