Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës + ftohës Akasa AK-PCCM2P-02, PCIe / M.2

Kodi i produktit:
264441
EAN:
4710614538863
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-PCCM2P-02
Lansuar:
16. 7. 2019
Lloji i kornizës:
Kuti

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshtatësi është dizajnuar për të lidhur një M.2 PCIe x2 / x4 SSD në një slot PCIe x4 / x8x / 16. Përfshihet një ftohës pasiv që ndihmon për të ftohur SSD dhe për të rritur performancën e tij në ngarkesë të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614538863
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-PCCM2P-02
Lansuar:
16. 7. 2019
Lloji i kornizës:
Kuti
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE