Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk Addlink S70 1TB

Kodi i produktit:
462876adl
EAN:
4712927861836

Si të porosisim në Gjirafa50?

198.50 
Ju kurseni : 39.00   (20%)
159.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Addlink sjell në treg diskun S70 me kapacitet prej 1TB. Ky disku përdorë teknonologjinë Nand Flash 3D TLC, vjen në format M.2 2280 dhe përdor interface NVMe GEN3x4 1.3. Disku ofron lexim të të dhënave me shpejtësi prej 3400MB/s, ndërsa për shkrim deri në 3000MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712927861836

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE