Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Samsung 860 EVO, 2.5", 1TB

Kodi i produktit:
229474
EAN:
8806088934884
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
162.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk është i shpejtë, i besueshëm dhe i përshtatshëm për laptop dhe PC. Disku përdor teknologjinë më të fundit V-NAND 600 TBW dhe algoritme të fuqishme kontrolli. Shpejtësia e shkrimit arrin deri në 520 MB / s dhe ajo e leximit deri në 550 MB / s edhe në kushtet e përdorimit intensivë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088934884
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi:
MZ-76E1T0B/EU
Lansuar:
1. 2. 2018
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
MLC:
Prodhuesi:
Samsung
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
550
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
520
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TRIM:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja SSD Samsung 860 EVO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE