Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk SSD GOODRAM CX400, 2.5 ", 512GB

Kodi i produktit:
260409
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lartësia [mm]:
7+
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
490

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk cilësor SSD i cili përdor memorien 3D NAND flash. Ai siguron një kapacitet prej 512 GB në formatin 2.5 ". Disku përdor SATA 6 Gb / s për t'u lidhur me pajisjen dhe ofron shpejtësi leximi / shkrimi deri në 550/490 MB / s. Disku ka qëndrueshmëri të lartë, rezistencë ndaj godtijeve dhe konsumim shumë të ulët të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
5908267922934
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hyrjet IOPS:
85 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
2
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kapaciteti [GB]:
512
Kodi:
SSDPR-CX400-512
Lansuar:
11. 5. 2019
Lartësia [mm]:
7+
Leximet IOPS:
77 500
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Prodhuesi:
GOODRAM
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
550
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
490
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Ueb-i i prodhuesit:
Goodram.com

Bashkangjitja Disk SSD GOODRAM CX400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE