Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk WD SSD Black SN850, M.2 - 1TB

Kodi i produktit:
301645
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
2.38
Trashësia mm:
80
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
M.2 PCI-Express Gen4

Si të porosisim në Gjirafa50?

228.50 
Ju kurseni : 11.43   (5%)
217.07 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.09 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Është një format SSD me cilësi të lartë dhe të fuqishëm M.2 2280, që ofron një kapacitet prej 1 TB. Arrin shpejtësi leximi / shkrimi deri në 7000/5300 MB / s. Ju lejon të kaloni midis kursimit të energjisë dhe modalitetit së lojës. Është shumë rezistent ndaj goditjeve dhe lëkundjeve.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
718037875934
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
22
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
600
Kapaciteti GB:
1000
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kodi:
WDS100T1X0E
Lansuar:
20. 10. 2020
Lartësia mm:
2.38
Pesha g:
7,5
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e leximit MBs:
7000
Shpejtësia e shkrimit MBs:
5 300
Teknologjia:
M.2 PCI-Express Gen4
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE