Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD ADATA 3D NAND ,2.5 "- 240GB

Kodi i produktit:
246137
EAN:
4713218461162
Lartësia [mm]:
7+
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
450

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard Disku Adata vjen me një dizajn të ri dhe performancë shumë të lartë. Ky është një disk me cilësi të lartë me format 2.5" dhe me kapacitet prej 240GB, që lidhet nëpërmjet platformës SATA 6 Gb / s dhe arrinë shpejtësi deri në 520/450 MB / s. Disqet SSD janë të lehta dhe rezistente ndaj goditjeve dhe mbrojnë të dhënat tuaja nga rëniet aksidentale.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218461162
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
69,85
Hyrjet IOPS:
75 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
2
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
140
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Kapaciteti [GB]:
240
Kodi i prodhuesit:
ASU650SS-240GT-R
Lansuar:
6. 10. 2018
Lartësia [mm]:
7+
Leximet IOPS:
40000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
47.5
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
520
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
450
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100,45

Bashkangjitja SSD ADATA 3D NAND edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE