Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD ADATA XPG SX6000 Lite, M.2 - 512GB

Kodi i produktit:
252276
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lartësia [mm]:
2.15
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
1200

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

X6000 Lite është një zgjedhje e shkëlqyer që mbështet NVMe 1.3 dhe përmban teknologjinë NAND Flash, dhe është i përshtatshëm për kompjutera dhe laptopë. Asnjë instalim i komplikuar - ju mund të filloni menjëherë të përdorni shpejtësinë e PCIe SSD tuaj menjëherë. Poashtu, SX6000 Lite vjen me një ftohës elegant XPG të zi të instaluar brenda për instalim të lehtë në kompjuterin tuaj. Ky është një SSD me cilësi me kapacitet prej 512 GB, që përdor formatin M.2., dhe PCIe Gen3 x4 për lidhje si dhe mbështet NVMe 1.3. Poashtu, një NAND flash 3D përdoret për të ruajtur të dhënat, ndërsa disku ka shpejtësi leximi / shkrimi deri në 1800/1200 MB / s. SSD-të karakterizohen nga ndikimi i lartë dhe konsumi i ulët i energjisë dhe garantojnë nisjen më të shpejtë të sistemit, të aplikacioneve dhe ruajtjes në krahasim me HDD-të konvencionale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
4710273770734
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
80
Hyrjet IOPS:
200 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.8
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
240
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kapaciteti [GB]:
512
Kodi:
ASX6000LNP-512GT-C
Lansuar:
15. 1. 2019
Lartësia [mm]:
2.15
Leximet IOPS:
180 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
8
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
1800
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
1200
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
22

Bashkangjitja SSD ADATA XPG SX6000 Lite edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE