Hard disk Apacer AS350 PANTHER - 240GB

Kodi i produktit:
248407
EAN:
4712389915641
NCQ:
TRIM:
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712389915641
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
69,9
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.5
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
240
Kodi i prodhuesit:
AP240GAS350-1
Lansuar:
31. 10. 2018
Lartësia [mm]:
7+
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
NCQ:
Pesha (g):
60
Prodhuesi:
Apacer
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
450
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
450
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100
TRIM:
Ueb-i i prodhuesit:
Apacer.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE