Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Crucial BX500 - 480GB

Kodi i produktit:
244141
EAN:
6495287873302
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
TRIM:
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Crucial BX500 është hard disk SSD me performancë jashtëzakonisht të shpejtë. Falë këtij aksesori, kompjuteri i juaj do të transferoj të dhënat disa herë më shpejtë se zakonisht dhe do t'i mbaj ato edhe më të sigurta sesa më herët. Aksesori vjen me kapacitet prej 480GB, është ndërtuar me formatin 2.5", lidhet me kompjuter nëpërmjet platformës SATA 6.0 Gb / s dhe arrinë shpejtësi deri në 540 MB / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6495287873302
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.5
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
120
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Kapaciteti [GB]:
480
Kodi i prodhuesit:
CT480BX500SSD1
Lansuar:
6. 9. 2018
Lartësia [mm]:
7+
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Prodhuesi:
Crucial
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
540
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
500:!
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TRIM:
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com

Bashkangjitja SSD Crucial BX500 - 480GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE