Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD GIGABYTE , 2.5"- 120 GB

Kodi i produktit:
245509
EAN:
4719331803704
Lartësia [mm]:
7+
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
380

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Gigabyte është një nga kompanitë kryesore në prodhimin e hard disqeve. Ky është një disk me cilësi të lartë me format 2.5 "dhe me kapacitet prej 120 GB, i cili lidhet me platformën SATA 6 Gb / s dhe arrinë shpejtësi deri në 500/380 MB / s. Disqet SSD janë të lehta dhe rezistente ndaj goditjeve, nuk përmbajnë pjesë lëvizëse, dhe mbrojnë të dhënat tuaja nga rëniet aksidentale.

Vlerësimet


excellent
Excellent
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719331803704
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
69,85
Hyrjet IOPS:
60 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
2
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
75
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
120
Kodi i prodhuesit:
GIGABYTE SSD 120GB
Lansuar:
2. 10. 2018
Lartësia [mm]:
7+
Leximet IOPS:
6 000 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
500:!
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
380
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100

Bashkangjitja SSD GIGABYTE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE