Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate IronWolf, 3,5'' - 10TB

Kodi i produktit:
273617
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
690
Trashësia mm:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

346.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk ka madhësi 3.5 inç dhe kapacitet 10 TB. Shpejtësia e rrotullimit të pllakës është 7200 rpm. Përdor ndërfaqen SATA 6Gbps. Është i dizajnuar për serverë NAS. Shpejtësia e leximit dhe shkrimit të tij është 210 MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
NAS
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
101,6
Kapaciteti GB:
10000
Lansuar:
22. 10. 2019
Lartësia mm:
26,1
Memorie e përkohshme cache:
256
MTTF apo MTBF [milion orë]::
1
Pesha g:
690
Shpejtësia e leximit MBs:
210
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200
Shpejtësia e shkrimit MBs:
210
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia mm:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard disk Seagate IronWolf edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE