Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate IronWolf 110, 2,5" - 960GB

Kodi i produktit:
261689
Formati i diskut:
2.5
Kapaciteti [GB]:
960
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

205.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seagate IronWolf 110 SSD është i dizajnuar për NAS. Secili driver është i pajisur me firmware AgileArray për mbështetjen e përdorimit 24x7 dhe mjediseve me shumë përdorues. Gjithashtu mund të përdoret në flash storage (AFA) dhe në memorien e niveluar me kapacitet NAS. Formati i diskut është 2,5 ". Ai siguron një kapacitet prej 960 GB dhe përdor ndërfaqen SATA 6 Gb / s. Arrin shpejtësi leximi / shkrimi deri në 560/535 MB / s. Ka një jetëgjatësi prej 1750 TBW.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
2.5
Kapaciteti [GB]:
960
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Bashkangjitja Hard disk Seagate IronWolf 110 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE