Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD ADATA XPG SX8200 PRO, M.2, 2TB

Kodi i produktit:
269122
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
3.5
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Shpejtësia e shkrimit MBs:
2900

Si të porosisim në Gjirafa50?

326.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një hard disk SSD me performancë të lartë me një kapacitet prej 2 TB. Ka një format M.2. Ai përdor ndërfaqen PCIe Gen3 x4 dhe mbështet NVMe 1.3. Për të dhënat u përdor 3D NAND flash. Disku arrin shpejtësinë e leximit / shkrimit deri në 3500/3000 MB / s. SSD-të karakterizohen nga rezistenca e lartë ndaj goditjes dhe dridhjes dhe konsumi i ulët i energjisë. Ata garantojnë fillimin më të shpejtë të sistemit, aplikacioneve dhe ruajtjes në krahasim me HDD-të konvencionale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
22
Hyrjet IOPS:
360 000
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
1280
Kapaciteti GB:
2000
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Kodi:
ASX8200PNP-2TT-C
Lansuar:
12. 9. 2019
Lartësia mm:
3.5
Leximet IOPS:
360 000
MTTF apo MTBF [milion orë]::
2
Pesha g:
8
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit MBs:
3350
Shpejtësia e shkrimit MBs:
2900
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
80

Bashkangjitja SSD ADATA XPG SX8200 PRO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE