Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk WD Red Pro (FFBX), 3.5 "- 8TB

Kodi i produktit:
249134
Formati i diskut:
3.5
Memorie e përkohshme cache:
256
Trashësia mm:
147
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

328.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është hard disk me madhësi 3.5 " me një kapacitet prej 8 TB të dizajnuar për serverat NAS. Disku përmban madhësi të cache 256 megabajt dhe ka një ndërfaqe të shpejtë SATA III (6Gb / s) dhe një shpejtësi prej 7200 rpm. Ai ofron teknologji ekskluzive NASware 3.0 dhe është ideal për ruajtje të mesme dhe të madhe të NAS me deri në 24 pozicione, duke siguruar një kohë mesatare më të lartë gabimi (MTBF) deri në 1 milion orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
101,6
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria MTTF:
1
Kapaciteti GB:
8 000
Kodi:
WD8003FFBX
Lansuar:
19. 11. 2018
Lartësia mm:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme cache:
256
Pesha g:
720
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia mm:
147
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disk WD Red Pro (FFBX) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE