Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk WD Ultrastar DC HA210 - 2TB

Kodi i produktit:
242981
Formati i diskut:
3.5
Operim në 24 x 7:
Trashësia [mm]:
147
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

WD Ultrastar DC HA210 është hard disk i cili ju sjell performancë të lartë në transferimin dhe ruajtjen e të dhënave gjë që e bënë të përsosur për kompjuterat serverë. Hard disku vjen me kapacitet prej 2TB, është ndërtuar në formatin 3.5", mund të lidhet me server nëpërmjet platformës SATA III, mban teknologjinë RAFF që ka përmirësuar reduktimin e vibrimeve si dhe mund të arrijë deri në 7200 rrotullime në minutë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
101,6
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
2
Kapaciteti [GB]:
2000
Kodi i prodhuesit:
HUS722T2TALA604
Lansuar:
29. 8. 2018
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
128
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
640
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]: :
7 200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
147
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disk WD Ultrastar DC HA210 - 2TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE